+420776847123 info@ec-enviconsult.cz

NAŠE NEMOVITOSTI

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Potřebujete prodat nemovitost? Nebo naopak uvažujete nad nákupem nemovitosti? Obraťte se na nás.

Součástí našich služeb je:

\

Právní poradenství

\

Finanční poradenství v oblasti realit

\

Zprostředkování pojištění

Realitní činnost
Realitní činnost

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, připravíme pro Vás veškeré potřebné podklady. Naši advokáti se postarají o kompletaci kupní smlouvy, smlouvy o notářské úschově a zápis do katastru nemovitostí přesně podle potřeby jednotlivých klientů.

Nabídka nemovitostí

Momentálně nemáme v nabídce žádnou nemovitost.

Zaujala vás naše nabídka nemovitostí?

Realizované projekty

Byt 3+kk – ul. Údolní 54

\

Celková výměra: 85 m² + 10 m² sklepní kóje

\

Adresa: Údolní 54, Brno

Nabízíme k prodeji nadstandardně zrekonstruovaný byt v centru města Brna pod Kraví horou. Jedná se o zděný byt 3+kk ve 4. nadzemním podlaží domu na ulici Údolní 54. Celková podlahová plocha bytu činí 85 m2. K dispozici je nově vybudovaná zděná sklepní kóje o výměře 10 m2. Byt je vybaven bezprahovou třívrstvou dřevěnou dubovou podlahou. Koupelna je vybavena prémiovými zařizovacími předměty Grohe a Villeroy & Boch. Rekonstrukce byla vedena ve stylu původní stavby z počátku minulého století. Nově byly také provedeny veškeré inženýrské sítě včetně nového kondenzačního kotle. Předpokládané měsíční náklady činí 2500 Kč, včetně fondu oprav bez energií. Plánovaná výstavba výtahu v roce 2020.

Cena: 7 990 000 Kč

Kontaktní formulář

Adresa nemovitosti

Byt 3+kk – ul. Merhautova

\

Dispozice bytu: 3+kk

\

Celková výměra: 70 m²

\

Adresa: Merhautova 194, Brno

Nabízíme k prodeji byt 3+kk. Byt se nachází na ulici Merhautova, s okny do vnitrobloku a krásným výhledem na Brno. Byt je po celkové nadstandardní rekonstrukci, včetně rozvodů. Byt se nachází v lukrativní lokalitě Brno – Černá Pole. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost. Byt se nachází ve 4. nadzemním patře z celkových pěti. Celková výměra bytu je 70 m2. Bydlení je vhodné pro rodinu s dětmi. V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte pomoci kontaktního formuláře.

Cena: 4 300 000 Kč

Kontaktní formulář

Adresa nemovitosti

Logo ec-enviconsult. Projekční činnost, prodej nemovitostí, pronájem apartmánů Brno

Společnost ECenviconsult byla založena RNDr. Igorem Rusníkem, Ph.D. a jeho spolupracovníky na konci minulého století díky znalostem v oboru projektování vodohospodářských staveb. Později  byla na základech původní společnosti založena firma ECenviconsult estate, která tak portfolium její činností plně převzala.

KONTAKTUJTE NÁS